Корисна насолода – найкраще поєднання!

Вітаміл+

Вітаміл + є натуральним функціонально-харчовим продуктом, що містить збалансований вітамінно-мінеральний комплекс. Дана комбінація вітамінів та мінералів ще має назву - комплекс «парного» молока, тому що вітаміни та мінерали в ньому знаходяться в тій кількості і пропорціях, що у парному молоці. Це визначає властивості даного продукту, що зумовлена дією вітамінів та мінералів. Вітаміни беруть участь у більшості біохімічних реакцій, виконуючи каталітичну функцію у складі активних центрів великої кількості різноманітних ферментів або виступаючи інформаційними регуляторними посередниками, виконуючи сигнальні функції екзогенних прогормонів і гормонів. Мінеральні речовини забезпечують постійність осмотичного тиску, кислотно-основної рівноваги, приймають участь у різних реакціях обміну речовин, процесах всмоктування, секреції, кровотворення, згортання крові, виділення з організму метаболітів та ін.
Докладніше ...

Активміл

Актівміл – натуральний функціонально - харчовий продукт, завдяки своїм основним компонентам сприяє нормалізації білкового, вуглеводного та ліпідного обміну організму людини, покращує роботу головного мозку (підвищую увагу, позитивно впливає на пам'ять та здатність до навчання), роботу м’язової системи, підвищує захисні властивості імунної системи, нормалізує рівень холестерину в крові, приймає участь у регулюванні роботи серцево-судинної системи. Крім того містить компоненти, що підвищують працездатність, прискорюють ріст, спричиняють збільшення об’єму м’язів та зменшення маси жирової тканини за рахунок ліполітичної дії, вгамовують відчуття голоду, а також зменшують симптоми фізичної та психічної втоми і виявляють нейро-, гепато- та кардіопротекторну дію,.
Докладніше ...

Вітаміл

Вітаміл – є натуральним функціонально-харчовим продуктом, що містить у своєму складі комплекс омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК). Дані кислоти є незамінними для нормального функціонування клітин організму людини, вони не синтезуються в організмі, тому повинні потрапляти з їжею ззовні. Фармакологічні властивості омега-3 - ПНЖК визначають дію даного продукту на організм. Основна роль комплексу полягає в забезпеченні функціонування клітинних мембран, трансмембранних іонних каналів і регуляції фізіологічних процесів шляхом синтезу ліпідних медіаторів. Поліненасичені жирні кислоти вбудовуються у фосфоліпідний шар клітинних мембран, впливають на їхню текучість, змінюючи основні функції, такі як ферментативна активність, передача імпульсів і робота рецепторів.
Докладніше ...