Корисна насолода – найкраще поєднання!

Продукція

Основною діяльністю ТОВ «Натур+» є виробництво лікарського засобу «Гематоген», плитки по 50 г у плівці, і його оптова реалізація.

Гематоген містить цінні білки з високим поживним потенціалом, вітаміни, ферменти, які сприяють кровотворенню і являють собою ніби цеглинки для формування функціональних елементів крові. Організм, який росте і розвивається потребує усього того, що міститься у нашій продукції. Крім того, препарат має приємний смак і дітям більш до душі отримувати профілактику і лікування через насолоду в прямому значенні цього слова.

Гематоген представляє собою неспецифічний лікувально-профілактичний засіб корисне для всіх і для кожного, незалежно від віку.

Першу плитку гематогену наше підприємство випустило 17 вересня 2005 року саме в день працівника фармацевтичної галузі! Ми вважаємо цю дату - датою народження нашого підприємства.

На даний момент Гематоген зареєстрований як лікарський засіб - «Гематоген, плитки по 50 г у плівці». Наш, український Гематоген був, є і буде завжди залишатися лікувальним засобом і ні в якому разі не з горішками, родзинками, шоколадом та інше. Наш Гематоген представляє собою фармацевтичну продукцію, ми його реєструємо, виготовляємо і контролюємо як фармацевтичний препарат, а не як кондитерський виріб.

Основним компонентом гематогену є дефібрильована кров великої рогатої худоби; також до складу препарату входять речовини з великою енергетичною цінністю, такі як молоко згущене, патока крохмальна, цукор. Головною метою при виробництві гематогену є збереження цілющих властивостей компонентів крові, червоних кров'яних тілець - еритроцитів. Наявність в останніх гемоглобіну і забезпечує лікувальну дію нашого препарату. Можливість залишати основні лікувальні компоненти нашого гематогену в неперетвореному стані забезпечується особливостями технологічних процесів виробництва, завдяки високотехнологічному сучасному обладнанню, яким укомплектовані виробничі підрозділи нашого підприємства.

Наш Гематоген не містить хімічних консервантів та ГМО!

Понад 95% нашої продукції реалізується в межах України.

На сьогоднішній день підприємством розроблено та впроваджено інтегровану систему управління, яка відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів (ISO 9001 «Система управління якістю. Вимоги», ISO 14001 «Системи екологічного управління. Вимоги та керівництво щодо застосування »), що підтверджено органами сертифікації ТОВ« Міжгалузевий центр якості «Прирост» та німецьким органом сертифікації DQS. З лютого 2008 року ТОВ «Натур+» - дванадцяте підприємство в Україну, сертифіковане за стандартами GMP. Це підтверджує, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідають правилам Належної виробничої практики. Використання нового сучасного обладнання забезпечує випуск продукції найвищої якості, у відповідності з діючими нормами і вимогами міжнародних стандартів до виробництва лікарських засобів.

У 2009 році ТОВ «Натур+» розроблено та зареєстровано нові функціональні харчові продукти «Натурміл (Natur-meal) Вітаміл (Vitameal)», «Натурміл (Natur-meal) Вітаміл+ (Vitameal+)» та «Натурміл (Natur-meal) Актівміл (Active -meal) », призначені для доповнення раціону харчування вітамінами і мінеральними речовинами різних верств населення в тому числі і дітей від 3-х років. З березня 2010 року почався серійний випуск даних продуктів.

Функціональні продукти містять такі енергетично цінні речовини, як молоко незбиране згущене з цукром, патока крохмальна, цукор, суміш круп: рису, гречки, кукурудзи, вівса, а також вітамін F (омега-3: ейкозапентаеновая кислота, докозапентаеновая кислота) у Вітамілі; вітамінний (А, Д, Е, Вс, В1, В2, В6, В12, В5, РР, К, біотин) і мінеральний комплекс (цинк, йод, залізо, мідь, селен, марганець) у Вітамілі+; і холін, інозитол, таурин, L-карнітин в Актівмілі.

Виробниками активних речовин функціональних продуктів є фірма «Fortitech» Данія (вітаміни, мінерали, енергетичний комплекс).

Продукція Натурміл не містить в своєму складі барвників, консервантів та ГМО!

Нарешті кожен охочий має змогу поєднати користь та насолоду і в цьому всім допоможе продукція ТОВ «Натур+».