Корисна насолода – найкраще поєднання!

Історія

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Натур +» - молоде підприємство на фармацевтичному ринку, але в той же час ми є єдиним виробником в Україні такого лікувально-харчового кошти як «Гематоген, плитки по 50г у плівці».

Як і зараз, на той час, «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» представляв собою потужний фармацевтичний механізм з професійним і енергійним персоналом і, як один із засобів існування в нових умовах, було організовано виробництво малого підприємства по випуску гематогену - Дочірнє підприємство «Натуропрепарат» . Але в умовах переходу фармацевтичної галузі на світові стандарти і досить великий попит на цей препарат. ДП «Натуропрепарат» вже не могло повністю відповідати вимогам, які пред'являються до технологічного процесу і якості лікарських засобів, тому в 2004 році виникла ідея створення нового потужного підприємства, з екологічно чистим і безпечним виробництвом, діяльність якого в першу чергу була б спрямована на випуск якісної , конкурентоспроможної продукції. Так з'явилося наше підприємство - ТОВ «Натура +», яке було організовано з урахуванням багаторічного досвіду ДП «Натуропрепарат» і сучасних вимог до фармацевтичних підприємств. Першу плитку гематогену наше підприємство випустило 17 вересня 2005, саме в день працівника фармацевтичної галузі! Ми вважаємо цю дату - датою народження нашого підприємства.

ТОВ «Натур +» - це поєднання багаторічного досвіду ДП «Натуропрепарат» з передовими ідеями виробництва гематогену, які були використані при проектуванні і будівництві Цехи виробництва гематогену в м. Ірпінь.

У процесі будівництва у виробничих приміщеннях було встановлено модернізоване і сучасне обладнання, що дозволяє випускати високоякісну продукцію в умовах перспективного розвитку економіки з мінімізацією впливу на навколишнє середовище. Підприємством проводилося будівництво виробничих приміщень та благоустрій прилеглої території. Також встановлена система підготовки повітря, яка дозволила створити «чисті приміщення» (клас чистоти D) і залишити в минулому таке поняття як «гарячі цехи».

Так як основними споживачами нашої продукції є діти, то особливу увагу ми приділяємо контролю за технологічним процесом. На підприємстві встановлено підвищені вимоги до персоналу, щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм, дисциплінованості, відповідальності та високої кваліфікації; на виробництві організований 100-процентний контроль якості сировини, матеріалів, напівпродуктів і готової продукції, яку контролюють одні з найкращих сертифікованих лабораторій Україна і ближнього зарубіжжя - Відділ контролю якості ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичного заводу».

Вже зараз на нашому підприємстві працюють більше 50 чоловік, що дає можливість планувати збільшення обсягів виробництва, для задоволення потреб споживачів, а впроваджені системи економії енергоресурсів дозволяють знизити собівартість продукції та розробити гнучку систему знижок для покупців.

ТОВ «Натур +» розроблена і впроваджена інтегрована система управління, яка включає в себе системи управління якістю, навколишнім середовищем та вимог GMP, що підтверджено сертифікатами Міжнародного Стандарту ISO 9001-2000 «Система управління якістю. Вимоги »та ISO 14001« Система управління навколишнім середовищем ».

З лютого 2008 року ТОВ «Натур +» дванадцяте підприємство в Україні сертифіковано за стандартами GMP: Це свідчить, що система забезпечення якості та технічний стан виробництва відповідають правилам Належної виробничої практики.