Корисна насолода – найкраще поєднання!

Новини

» всі новини
18 декабря 2010
фестиваль РІЗДВЯНИЙ КИЇВ
18 грудня вже вшосте фонд «Універсальний артист» та асоціація сучасного та естрадного танцю АСЕТУ провели Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяний Київ»!
03 января 2011
Свято сім'ї гематогену
Зовсім недавно в дитячому садку «Інтел» відбулося свято, присвячених здоров'ю дітей та нової сім'ї гематогену - продуктам вітам, Актівміл і вітам. Завданням було не тільки у цікавій для дітей формі розповісти про користь наших продуктів, а й в оздоровчих вправах і захоплюючих конкурсах, які розвивають логіку і моторику дітей. І в нас це відмінно вийшло.
29 сентября 2010
День Тигра в Київському зоопарку
29 вересня у Київському зоопарку відбувся День тигра - свято присвячене сімї котячих, що проживають в зоопарку. На честь такого свята була організована естафета «Хижа стежка» для маленьких відвідувачів та їх батьків. Було безліч конкурсів, загадок та завдань, які допомогли дітям більше дізнатися про мешканців зоопарку, а особливо тигрів, про їх звички, життя, їжу.

Про компанію

ТОВ «Натур+» - фармацевтичне підприємство України, основною діяльністю якого є виробництво та оптова реалізація лікарського засобу - Гематоген, плитки по 50 г.

З лютого 2008 року підприємство відповідає європейським стандартам виробництва лікарських засобів (Належна Виробнича практика - GMP).

З червня 2008 року на підприємстві впроваджена система якості, яка включає в себе вимоги міжнародних стандартів ISO-9001, ISO-14001.

З 2010 року асортимент продукції, що випускається поповнився продуктами функціональними харчовими «Натурміл (Вітаміл, Вітаміл+, Актівміл)».