Корисна насолода – найкраще поєднання!

Всесвітній біг заради гармонії

Всесвітній біг заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі (www.worldharmonyrun.org). Естафета - не комерційний проект, він не проводиться на підтримку будь-якої політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному з рук в руки. Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу. Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, підлітків та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх відносин, взаєморозуміння та взаємоповаги між жителями різних регіонів країни. В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводиться з 1993 року. За цей час його учасники подолали понад 37 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 100 000 наших співвітчизників.

Ми теж не могли обійти увагою такий захід і разом з дітьми клубу «Ояма-Карате» несли факел всесвітньої гармонії. Ми приєдналися до акції не заради реклами, а тому що віримо в те, що ці зусилля дійсності зміцнюють дружбу між людьми, сприяють становленню гармонійних відносин між державами і народами.

Нашим підприємством були закуплені футболки для дітей, які брали участь в естафеті, також ми нагородили їх невеликими подарунками. За це вони «забігли» на наш завод, де кожен бажаючих міг потримати, пробігти або навіть пройти з факелом всесвітньої гармонії, відчуваючи свою значимість у майбутньому всього світу.