Корисна насолода – найкраще поєднання!

Виставка PHARMComplEX-2010

З 28 вересня по 1 жовтня 2010 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний форум фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010», який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерством охорони здоров'я України, Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України, Національною академією наук України, Комісією з фармації ради підприємців при КМУ, Громадською організацією Миколаївської фармацевтичної асоціації «Фармрада» і ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій». Партнерами Форуму виступили Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД», Асоціація фармацевтичних дистриб'юторів «ФАРМУКРАЇНА», компанії «МОРІОН», «Промвіт», і «Tokyo Boeki CIS Ltd.". Форум став єдиним масштабним комплексним фармацевтичним заходом в Україні, що об'єднав ділову програму та експозиційну частину.

Значимість Форуму була відзначена на державному рівні. Прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав учасників і гостей з відкриттям Форуму. У Форумі «PHARMComplEX-2010» взяли участь понад 60 експонентів з України, Росії, США, Японії, Німеччини, Чехії, Швейцарії та Польщі, які запропонували увазі фахівців сучасні комплексні рішення і оснащення фармацевтичних підприємств, маркетів і аптек.

У числі учасників форуму було і наше підприємство. До уваги відвідувачів була запропонована інформація про лікарський засіб «Гематоген» і про нові продукти ТОВ «Натур». Всі, кого зацікавили наші продукти, могли отримати консультацію за властивостями і цінності препаратів, а також було запропоновано спробувати на смак і оцінити кожен із наших «творінь». Охочих було дуже багато, так само так і тих, кому смак наших продуктів нагадав дитинство. Було дуже приємно чути добрі слова на адресу нашої компанії і нашої продукції. Крім поширеного «смаку дитинства», можна було також почути назву вітаміни щастя, оскільки у людей, які спробували продукти «Натурміл» відразу поліпшувався настрій і з'являлися сили для підкорення нових вершин. Багато хто приходив до нас по кілька разів зі словами, що у нас самий смачний і корисний стенд.