Корисна насолода – найкраще поєднання!

6-ий Відкритий Всеукраїнський фестиваль «РІЗДВЯНИЙ КИЇВ»

18 грудня вже вшосте фонд «Універсальний артист» та асоціація сучасного та естрадного танцю АСЕТУ провели Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяний Київ»!

Дійство проходило у Києві в приміщенні Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Цього року на фестиваль зібралися близько 60 хореографічних колективів з усіх України, а це близько 1000 учасників!

Конкурс був достатньо складним, адже  членами журі були найбільш талановиті і вимогливі люди - відомі діячі мистецтв України та зарубіжжя , зірки шоу-бізнесу , представники Міністерства освіти і науки , Міністерства культури і туризму України , Міністерства сім’ї , молоді і спорту України , керівники підрозділів «АСЕТУ» та «СВУ» (Спілка вокалісті вУкраїни).

Номери, що були представлені вражали своєю граціозністю та талантом. Неможливо було відвести погляд від костюмів артистів, від їх енергетики руху, пластики та умінню поєднувати музику з тілом.

Наша компанія не могла обійти увагою таке чарівне дійство і з радістю надала солодкі та корисні подарунки (Гематоген, Вітаміл, Вітаміл+, Актівміл) усім учасникам фестивалю.

Поза увагою не залишились гості та глядачі. Вони мали змогу скуштувати продукцію нашої компанії та дізнатися більше про можливість поєднання солодкого та корисного, причому така акція була абсолютно безкоштовною.

Не оминули наш стенд і журі фестивалю, серед яких був і усім відомий хореограф Григорій Чапкіс.

Усі були вдячні таким корисним ласощам і за це дарували нам свої посмішки та гарні танці. А ми в свою чергу були раді можливості зробити це свято ще яскравішим, веселим та смачним.