Корисна насолода – найкраще поєднання!

День міста

18 вересня черговий раз відбулося свято, присвячене дню міста. Ось уже 4 роки ми беремо участь у цьому святі. Як і кожен рік, ми уявляли своє підприємство на виставці-ярмарку.

Повз нашого намету ніхто не проходив. По-перше, на виставці вона була найкрасивіша, а по-друге, дуже щедра. Окрім відомого гематогену кожен бажаючий міг безкоштовно спробувати і дізнатися про нові функціонально-харчових продуктах - Вітаміл, Актівміл і Вітаміл+.

Разом з гематогенним і Натурмілом кожен міг взяти собі календарі на 2011 рік та пакети з логотипом «Натур» (причому в необмеженій кількості!). Всі були дуже задоволені і дякували нам посмішками та гарним настроєм.

Охочих отримати такі подарунки було дуже багато! Вишикувалася величезна черга людей, і навіть коли був парад, і ми ненадовго припинили «роздачу» подарунків, люди стояли і чекали всього години.

До речі, у святковому параді брало участь і наше підприємство. Усі працівники, на чолі з директором, пройшлися під бурхливі оплески глядачів. Не обійшлося також і без головного атрибуту нашого підприємства - великого гематоген. Плюс до всього, всі працівники були в фірмових кепках та футболках. У колоні від нашого підприємства йшли діти, що навчаються у спортивному клубі «Санчіс», яким ми всіляко допомагаємо у підкоренні нових вершин спорту.

Також на святі мер міста привітав «Почесних громадян» міста та вручив грамоти і нагороди кращим працівникам. Увечері відбувся святковий концерт за участю зірок української естради. А закінченням свята був чудовий салют!