Корисна насолода – найкраще поєднання!
18 декабря 2010
фестиваль РІЗДВЯНИЙ КИЇВ
18 грудня вже вшосте фонд «Універсальний артист» та асоціація сучасного та естрадного танцю АСЕТУ провели Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяний Київ»!
03 января 2011
Свято сім'ї гематогену
Зовсім недавно в дитячому садку «Інтел» відбулося свято, присвячених здоров'ю дітей та нової сім'ї гематогену - продуктам вітам, Актівміл і вітам. Завданням було не тільки у цікавій для дітей формі розповісти про користь наших продуктів, а й в оздоровчих вправах і захоплюючих конкурсах, які розвивають логіку і моторику дітей. І в нас це відмінно вийшло.
29 сентября 2010
День Тигра в Київському зоопарку
29 вересня у Київському зоопарку відбувся День тигра - свято присвячене сімї котячих, що проживають в зоопарку. На честь такого свята була організована естафета «Хижа стежка» для маленьких відвідувачів та їх батьків. Було безліч конкурсів, загадок та завдань, які допомогли дітям більше дізнатися про мешканців зоопарку, а особливо тигрів, про їх звички, життя, їжу.
28 сентября 2010
Виставка PHARMComplEX-2010
З 28 вересня по 1 жовтня 2010 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний форум фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010», який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерством охорони здоров'я України, Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України, Національною академією наук України, Комісією з фармації ради підприємців при КМУ, Громадською організацією Миколаївської фармацевтичної асоціації «Фармрада» і ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій». Партнерами Форуму виступили Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД», Асоціація фармацевтичних дистриб'юторів «ФАРМУКРАЇНА», компанії «МОРІОН», «Промвіт», і «Tokyo Boeki CIS Ltd.". Форум став єдиним масштабним комплексним фармацевтичним заходом в Україні, що об'єднав ділову програму та експозиційну частину.
18 сентября 2010
День міста
18 вересня черговий раз відбулося свято, присвячене дню міста. Ось уже 4 роки ми беремо участь у цьому святі. Як і кожен рік, ми уявляли своє підприємство на виставці-ярмарку.
27 апреля 2010
Всесвітній біг заради гармонії
Всесвітній біг заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі (www.worldharmonyrun.org). Естафета - не комерційний проект, він не проводиться на підтримку будь-якої політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному з рук в руки. Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу.